Naruto Blood Dawn of Shinobi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Techniky Mi

4 posters

Goto down

Techniky Mi Empty Techniky Mi

Příspěvek pro Miyu Mon Dec 02, 2013 3:22 pm

Jiton
D
Sakin: Daisan no Me - Ninja vytvoří třetí poletující oko tvořené zlatým prachem, avšak na to, aby viděl takovým okem musí mít zavřené jedno své.
Jiton: Buki mei - Z kovových pilin se složí zbraň, například Shurikeny.
Jiton: Tate - Vytvoří se štít který chrání před útokem.

C
Jiton: Fujo Board - Z kovových pilin se složí prkno na které se připevní pomocí KG, je to něco jako Skate akorát jsem asi 1,5 metru nad zemí a nemůžu z něj spadnout pokud nechci, můžu jet vzhůru nohama.
Jiton: Haretsu Shuriken -Na shuriken se umístí pečeť, která vybuchne EMP výbuchem který nepoškozuje okolí, ale dokáže poranit dost ošklivě lidi.
Satetsu Shigure -  Ninja vytvoří ze železného písku malé náboje, jejichž tvar může libovolně ovládat. Díky odpudivé magnetické síle může ninja ovládat rychlost.
Satetsu Kesshu - Ninja povolá velké množství železného písku, které stlačí. Tím se výrazně zvyšuje tvrdost. Váha a velikost těchto tvarů závysí od toho kolik dá do toho ninja chakry.
Satetsu Tsubame - Uživatel použije magnetismus a železný písek, aby vytvořil hejno železných vlaštovek. Výhoda spočívá v jejich množství, uživatel je může použít jak na zmatení nepřítele, tak na vlastní nenápadné zmizení, stejně tak jako na útok, ovšem to nejspíš nebude moc účinné.

B
Tetsu no hari - Jedná se o to, že při použití této techniky jí „narostou“jakési bodáky z dlaní a z paží.
Gouruden-ha - Ninja vytvoří ze zlatého prachu větší vlnu.
Satetsu ookami - Uživatel díky svému ovládání železného písku vytvoří vlky (max. čtyři). Ty může poté použít na nepřítele. Vlci jsou ovládáni vůlí na dálku, tudíž může uživatel stát na místě.

A
Gourudou Kabe - Ninja vytvoří ze zlatého prachu stěnu určenou na ochranu (je jedno jestli nad sebou, nebo vedle sebe).
Satetsu Basho - Jedná se o to, že uživatel rozptýlí svůj železný písek po okolí. Na zem, na předměty, do vzduchu. Částečky jsou tak malé, že nejsou vidět, v opačném případě působí jako obyčejný písek, nebo nečistota, nejsou tedy nijak nápadné. Hlavním úkolem je zachytit cizí subjekty a informovat o nich uživatele.
Kaisan tetsu - Uživatel sice ovládá železný písek, ale samozřejmě má omezené zásoby. Pokud by chtěl provést celoplošné jutsu, jako kupříkladu vlnu, či velký štít, musel by mít železného písku větší zásobu.
Tato technika nejprve shromáždí velké množství železa a to jak z půdy, tak kupříkladu i z předmětů, zbraní a podobně. Dané věci jsou poté rozloženy na maličké částečky, které podléhají nadvládě uživatele.
Satetsu no nami - Uživatel může při větším množství železného písku vytvořit vlnu železného písku, která zle poslat na nepřítele, subjekty, předměty a podobně. Jedná se o železo, ač v jiné formě, proto je vlna docela těžká a věci pod ní dopadají poněkud špatně.


Naposledy upravil Miyu dne Tue Dec 03, 2013 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Miyu
Miyu
Anbu
Anbu

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 30. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Techniky Mi Empty Re: Techniky Mi

Příspěvek pro Asamir Mon Dec 02, 2013 7:16 pm

OK POVOLENO 
Asamir
Asamir
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 261
Join date : 30. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Techniky Mi Empty Re: Techniky Mi

Příspěvek pro Shio Mon Dec 02, 2013 8:18 pm

Hifu no tetsu
Satetsu Baria
Satetsu tato
Satetsu yoroi
Pokud tyto techniky smažeš tak
POVOLENO.
Shio
Shio
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 01. 12. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Techniky Mi Empty Re: Techniky Mi

Příspěvek pro Ghepard Tue Dec 03, 2013 6:34 pm

POVOLENO
Ghepard
Ghepard
Satsujin
Satsujin

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 30. 11. 13
Location : Ewerywhere

Návrat nahoru Goto down

Techniky Mi Empty Re: Techniky Mi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru