Naruto Blood Dawn of Shinobi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masuyo Senju

2 posters

Goto down

Masuyo Senju Empty Masuyo Senju

Příspěvek pro Masuyo Senju Sat Dec 07, 2013 9:36 am

Jméno: Masuyo / Přezdívka: Masu
Příjmení: Senju
Klan: (1/2 Senju 1/2 uchiha) oficiálně uznán klanem Senju
Věk: 21
Sensei: Tobirama Senju
Vesnice: Konoha
Hodnost: Jouin + člen ANBU (určen aktuálním hokagem)
KekkeiGenkai: zatím žádné a v budoucnu se objeví KekkeiTouta (pokud se píšou 2 "t" omlovám se)
Strach: ne přímo strach ale... spíše obavy... o bezpečí vesnice a tím i o rovnováhu mezi klany Uchiha a Senju.
Podstata: voda + země ≠ dřevo, po matce z klanu Uchiha se objeví i oheň, voda + oheň + země = teplota
Popis:  185cm (výška), černé rozježené vlasy, světlé oči (po klanu Senju), v oblibě Japonské brnění a jako primární zbraň: dlouhá katana, sekundární: krátká katana, na dálku: shurikeny kunaie (dle aktuálního výběru)
Atributy: hrdý, věrný (dlouho nevěděl čemu... komu... kam patřil... rozhodl se přísahat věrnost Hokagemu a zasvětit svůj meč ochraně jeho (Hokageho) a ochraně vesnice), hovorný, komplikovaný

Životopis: Narodil se (což bylo trochu překvapením kvůli nenávisti mezi klany) jako syn Hashiramy Senju a Hitomi Uchihy. Jeho narozením se vyřešil spor ke kterému z klanů bude chlapec náležet. Oficiálně byl uznán členem klanu Senju a to z důvodu že jeho oči byly po otci světlé (tudíž to nebyly oči Uchihů v nichž se mohl objevit Sharingan). A však díky lásce která přetrvala mezi jeho rodiči se stýkal i s matkou a to tak často jak jen to šlo. Když došlo k boji mezi jeho otcem a vůdcem Uchihů, Madarou nevěděl co si má myslet. Dvě části jeho rodiny (byť jedna nebyla "oficiální" ale na to on kašlal) mezi sebou bojovaly o moc. Na tuto dobu vážně nerad vzpomíná. Byl zmatený. A cítil se podvedený. Po boji ztratil otce, a kvůli tomu časem i matku. Jeden čas si sám říkal Uchiha Maro. (byť se Uchihou stát ani nazývat nemohl) Bouřil se tím proti rozhodnutí klanů a navíc jméno Maro znamená sám. Tak se tehdy cítil. Oba klany do nichž patřil ho "odstrkovaly". Uchihové kvůli barvě jeho očí a tudíž nulové šanci výskytu Sharinganu a klan Senju proto že se u něj neobjevovaly ani nejmenší náznaky toho že někdy bude umět používat Mokuton.
    Poté ale něco získal. Jednou slyšel o místě které se zjeví těm, kteří ztratí smysl života a pokud si to přejí tak tam naleznou nový. A právě v této době si na to vzpomněl. Vysmál se tomu protože nevěřil v jeho existenci a hlavně, v existenci naděje. Do chvíle, než se jednou toulal po lese. Dělal to teď často protože les a jeho klid mu přinášel jakousi útěchu. Pak si ale všiml něčeho co do něj nepatřilo. Nic neviděl ale všiml si jiného chování zvířat v blízkosti určitého místa. Kolem do kola určité části lesa se táhl pás nebo zóna ve které bylo ticho a mrtvo. Jediný pták tam nezpíval. Jediný srnec neprošel. Zvedl se zpod obrovského stromu o jehož mohutný kmen se opíral a vykročil přímo do středu toho zvláštního místa a narazil tam na malý dům. Vstoupil do něj a uviděl před sebou stojan s dlouhou a krátkou Katanou. U něj ležel list který ho nabádal aby si zbraně vzal, uvědomil si kdo opravdu je a kým chce být, nalezl si svou cestu a té aby zbraně zasvětil, tím prý splatí to, že si je vzal.
    Neváhal a vrátil se do nově vzniklé Konohy. V budově klanu Senju jeho návrat vzbudil rozruch neboť jak se dozvěděl byl pryč celý týden. Jeho každodenní život se nyní skládal z tréninku. Hodiny, dny, týdny. Ani se nenadál a utekl dva roky. V té době už byl opravdovým mistrem v boji s mečem. Mistrovsky ovládal dlouhou i krátkou katanu. Neporazil ho nikdo z celé Konohy (stále ještě bez vůdce). A pak, asi měsíc poté opět zabloudil do lesa. A našel tam klid jaký od smrti otce nepoznal. Ponořil se hluboko do sebe a poprvé od smrti otce se usmál. Uvědomil si kým doopravdy je. Masuyo Senju ať už se to někomu líbí, nebo ne. Že se chce stát někým kdo ochraňuje vesnici která nastolila mír mezi oběma částmi jeho rodiny. A když byl včera jmenován 17-ti letý Shio Hokagem a věci vypadaly vyrovnanější než kdy dřív, rozhodl se že vstoupí do jednotek ANBU a že se stane jeho osobním strážcem. Pamětliv toho co žádal dopis, zasvětil svůj meč ochraně vesnice a jejího Hokage.

Dovednostní body:  (doplněno)
ninjutsu 3
taijutsu 1
genjutsu 1 / genjutsu protection 1
kenjutsu 6
inteligence 2
síla 2
rychlost 2
chakra 2
pečetě 2


Naposledy upravil Masuyo Senju dne Sat Dec 07, 2013 4:59 pm, celkově upraveno 2 krát
Masuyo Senju
Masuyo Senju

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Masuyo Senju Empty Re: Masuyo Senju

Příspěvek pro Shio Sat Dec 07, 2013 4:11 pm

Hashirama se vzal s Mito Uzumaki Smile
Shio
Shio
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 01. 12. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Masuyo Senju Empty Re: Masuyo Senju

Příspěvek pro Masuyo Senju Sat Dec 07, 2013 4:33 pm

dobře... ale... v "příběhu hry" o tom za
a) není ani slovo a za
b) kdo tady mluvil o svatbě? Wink

ne... vážně... příběh neříká nic o tom koho si Hashirama vzal nehledě na to že já jsem také neříkal nic o svatbě...

jinak je to v pohodě?
Masuyo Senju
Masuyo Senju

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Masuyo Senju Empty Re: Masuyo Senju

Příspěvek pro Masuyo Senju Sun Dec 08, 2013 4:01 pm

můžu poprosit o kontrolu?
Masuyo Senju
Masuyo Senju

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Masuyo Senju Empty Re: Masuyo Senju

Příspěvek pro Shio Sun Dec 08, 2013 5:34 pm

Hashirama měl dítě s Mito. - Bylo to kvůli spojení Uzumaki a Senju
Shio
Shio
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 01. 12. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Masuyo Senju Empty Re: Masuyo Senju

Příspěvek pro Masuyo Senju Sun Dec 08, 2013 7:02 pm

ježíši kriste no a co?! Very Happy já jim v tom nezabránil klidně mohl mít ještě já nevím kolik dětí...

a jsem si vědom toho že hashirama si vzal Miko Uzumaki uz mi to nemusis pripominat...

já se jen ptám jestli je na této postavě (kromě této věci která nebyla v příběhu - nikde není o tomto spojenectví Senju-Uzumaki ani jediny slovo...) něco špatně nebo jestli může být schválena...
Masuyo Senju
Masuyo Senju

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Masuyo Senju Empty Re: Masuyo Senju

Příspěvek pro Masuyo Senju Sun Dec 08, 2013 7:08 pm

takže prosím... prosím o odpověď a schválení/zamítnutí postavy... a pokud je takový problém že jsem synem Hashirami... proletím se na klávesnici a stanu se synem Tobirami... ovšem dost mi ot zkazí příběh... ?
Masuyo Senju
Masuyo Senju

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 05. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

Masuyo Senju Empty Re: Masuyo Senju

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru