Hokage Shio

Goto down

Hokage Shio

Příspěvek pro Shio(Stare) za Sat Nov 30, 2013 11:39 pm

Jméno: Shio
Příjmení: -
Klan: -
Věk: 17
Sensei: -
Vesnice: Konogakure no Sato
Hodnost: Nidaime Hokage
KekkeiGenkai: Rinnengan
Strach: Ze zničení milované vesnice.
Podstata: -
Popis: VIZ obrázek
Životopis: Jeho otec a matka se seznámili když jeho otec byl v matčině vesnici při obchodní cestě. Na první pohled se do ní zamiloval a chtěl se sní seznámit, avšak nemohl, protože musel pokračovat ve své cestě. Slibil si že se vrátí do téhle vesnice a seznámí se s ženou která se mu líbila. Když už si udělal pár měsíců volno namířil si to do daleké vesnice. Když tam došel hledal ji dlouho a nemohl ji nikde najít. OD místního vůdce se dozvěděl že byla prodána do otroctví, vyprosil vůdce aby mu prozradil jak se jmenují ti co ji koupili. Když es to dozvěděl vydal se je hledat. Když je našel začal snimi smlouvat o ceně té ženy. Usmlouval to, ale díky tomu přišel téměř o celé mění co měl… né že by bylo malé. Dostal tedy tu ženu za svůj majetek a ihned ji daroval volnost aby už nemusela plnit něčí rozkazy a nechovali se k ní jako k otrokovi.
Avšak tato žena sním chtěla zůstat . Zůstala teda sním a bloudili spolu po světě až přišli do vesnice kde měl malou chatrč která mu jako jediná zůstala. Zabydleli se tedy tady a našli si nějakou práci ve vesničce.  Díky tomu že do sebe byli zamilovaní od prvního pohledu a jejich společný pobit jim to ještě utvrdil rozhodli se že se tedy vezmou. Vzali se a měli překrásnou svatbu i svatební noc. Žili tedy spolu v spokojeném manželství až se rozhodli že jim něco chybí, to co jim chybělo bylo dítě. Rozhodli se tedy udělat si dítě a společně ho vychovávat. 9 měsíců na to jsem se narodil já Krito. Vychovávali mě tedy a v mých 5 letech se rozhodli si pořídit další. Když nastal čas rodění odešli tedy do nemocnice. Tento porod byl těžký a dlouhý nakonec se dítě narodilo a pojmenovali ho Shiu. Jeho matce lékaři konstatovali smrt při porodu. Tedy když pomalu umírala dostala své druhorozené dítě do náruče aby si ho aspoň jednou pochovala.
Jakmile ji předalí dítě oběvil se tu záhadný muž který stál chvíli na místě a čekal až si ho všimnou. Když jeho otec zjistil že je v místnosti někdo další stoupl si mezi něj a jeho matku stím že ji ochrání za každou cenu. Muž šel přímo k jeho matce, když si všiml jeho otce odhodil ho jakoby nic. Jelikož jeho otec nebyl ninja nemohl se nijak bránit a odletěl do kouta kde se uhodil do hlavy a omdlel. Muž vyrval dítě matce z ruk a odešel sním do stínu. Chvíli tam stál a prohlížel si dítě. Po chvíli se oběvil další muž v červené kápi s kapucí do půl obličeje. Otočili se k nim zády a začali sním něco provádět. Když skončili vrátili dítě matce do náruče a zmizeli. Na dítěti bylo něco jiného..  jeho oči byli jiné. Prohlíželi si je a nevěděli co je to zač. Nakonec jeho matka umírá s ním v náruči. Pohřbili ji na krásném květinovém vršku . Jeho otec se o něj a já jsme se o něj starali. Na jeho oči si všichni vesničané i jeho rodina zvykli. Vyrůstali se svým bratrem mimo dění ninjů i když je občas zahlédli ve vesnici, ptali se jejich otce co jsou zač a ten jim řekl že jsou to ninjové kteří ochraňují jejich bezpečí a starají se o víceméně „bezstarostný“ život.
Když mu bylo 12 a jeho staršímu bratrovi 17 často se rvali, ani jeden znich nevěděl proč ale Shiu stále vyhrával. No neřešili to, ale bylo jim to záhadou i Shiovy oči začali více zkoumat a zjišťovali že snimi umí i nějaké divné věci. Těsně před bratrovými 18. Narozeninami se rozhodl odejít pryč a přidat se k ninjům a ochraňovat je. Odešel tedy pryč z vesnice a neslyšeli o něm. Když bylo Shiovy 15 přišla k nim skupina ninjů z konohy a přinesli jim kritovo tělo. Jeho otec z jeho smrti zešílel a byl odveden vesničany do místního blázince kde ho měli začít léčit. Ninjům z konohy se tam nechtělo nechávat samotného Shia a tak ho vzali sebou do vesnice. Kde následovně zjistily že Shio má Rinnegan. Proto se stal po Hashiramově smrti Druhým Hokagem v 17 letech.
Atributy: Zvláštní, náladový, chytrý, namyšlený, hodný
Dovednostní body:
Ninjutsu -  5
Taijutsu - 1
Genjutsu/Obrana proti genjutsu - 2 / 2 
Kenjutsu - 0
Inteligence - 2
Síla -  2
Rychlost - 5
Chakra - 6
Ruční pečetě - 2
Ovládání Kekkei genkai - 5


Naposledy upravil Shio(Stare) dne Sun Dec 01, 2013 2:25 am, celkově upraveno 4 krát (Reason for editing : jžš já měl blbě Atribut a Popis, životopis mezera, Dovednostní body o jeden na víc)
Shio(Stare)
Shio(Stare)

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 30. 11. 13
Age : 23

Zobrazit informace o autorovi http://nbds.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Hokage Shio

Příspěvek pro Asamir za Sat Nov 30, 2013 11:40 pm

POVOLENO 
Asamir
Asamir
Mizukage
Mizukage

Poèet pøíspìvkù : 261
Join date : 30. 11. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Hokage Shio

Příspěvek pro Shio(Stare) za Sat Nov 30, 2013 11:56 pm

(Já vím všeci mě vyhejtujte Very Happy)
Shio(Stare)
Shio(Stare)

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 30. 11. 13
Age : 23

Zobrazit informace o autorovi http://nbds.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Hokage Shio

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru